Giant

Interbiuro – projekt i realizacja fit outu w gdańskiej Alchemii

|
INTERBIURO wygrało konkurs na projekt „interior design” wnętrz dla firmy KEMIRA w budynku AURUM w kompleksie biurowym ALCHEMIA w Gdańsku.

Fit out biura firmy Kemira

Zakres projektu obejmował powierzchnię 3 000 mkw. na 3 piętrach. W grudniu pomiędzy stronami została podpisana umowa na usługę design & fit out i tym samym zostały rozpoczęte prace rearanżacyjne.

KEMIRA to fińska firma działająca w branży chemicznej. Centrum usług biznesowych w Gdańsku wspiera rozwój firmy w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wchód, Afryka). 

Firma jako pracodawca zwraca szczególną uwagę na środowisko pracy. Projekt firmy INTERBIURO nowoczesną aranżacją wzmocni swobodną komunikację między pracownikami i zespołami, przyczyni się do ergonomii stanowiska pracy i wprowadzi do wnętrz niepowtarzalny klimat inspirowany urokami Gdańska i Trójmiasta.

Budynek biurowy AURUM, wchodzący w skład kompleksu biurowego Alchemia, został oddany do użytku w 2013 roku i został wybudowany wraz z wieżą PLATINUM w I etapie  trójmiejskiej inwestycji. Powierzchnia biurowa w budynku to niemal 19 tys. mkw. Jest to biurowiec o najwyższych standardach jakościowych potwierdzonych certyfikacja LEED.


0.0
Napisz pierwszy komentarz