Proton Office

Kinnarps z nową siedzibą w gdańskiej Alchemii

|
Firma Kinnarps podpisała umowę najmu z przedstawicielem biura serwisowego Neon Flex, będącego częścią kompleksu Alchemia. Doradztwem w zakresie relokacji zajęła się firma Knight Frank.

Kompleks Alchemia w Gdańsku to zespół nowoczesnych biurowców zlokalizowanych przy al. Grunwaldzkiej, którego właścicielem jest DWS. Z oferowanej przez niego przestrzeni biurowo-usługowej aktualnie korzysta ponad 8 000 pracowników, zatrudnionych w aż 50 firmach. Teraz dołączyła do nich kolejna – jest nią Kinnarps. Firma zajmuje się dostarczaniem gotowych rozwiązań do aranżacji wnętrz biurowych oraz przestrzeni publicznej – wśród nich znajdują się m.in. przychodnie, szpitale czy szkoły. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę do ekologii – dba nie tylko o zrównoważony rozwój, ale również kontroluje łańcuchy dostaw, wybór materiałów czy sposób produkcji.

Decyzja o przeniesieniu siedziby firmy do nowego biura była dokładnie przemyślana. Anna Grodzka, będąca przedstawicielką Kinnarps Polska podsumowuje ją słowami:

Z doświadczenia wiemy, że dobrze zaprojektowana i wyposażona przestrzeń jest magnesem dla kreatywnej społeczności, dla której biuro serwisowane stanowi miejsce udanych interakcji społecznych i biznesowych. Dlatego też oferta Neon Flex odpowiadała naszym oczekiwaniom dotyczącym tymczasowego biura handlowego w okresie pomiędzy zakończeniem umowy najmu w poprzedniej lokalizacji a oddaniem do użytku naszej docelowej siedziby, do której planujemy przeprowadzkę w 2022 r.

 

Natomiast Joanna Gomułkiewicz, pełniąca funkcję Leasing Managera w Knight Frank dodaje:

– Coraz więcej firm docenia zalety i rozwiązania, jakie oferują biura serwisowane. Cieszę się, że trójmiejski oddział firmy Kinnarps, który dotychczas znajdował się w biurze tradycyjnym, zaufał naszym rekomendacjom i wybrał Neon Flex.

Biuro, które zajmie firma Kinnarps wyróżnia się przestronnym, ciekawie zaaranżowanym wnętrzem. Bazuje na wygodzie i różnorodności, jest w nim również wiele nawiązań do stylu eko. Dzięki dużym przeszkleniom przestrzeń jest bardzo dobrze oświetlona dziennym światłem. Znajduje się w niej zarówno miejsce do pracy, jak i odpoczynku.


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz