Assa Abloy

7 nowych budynków w stolicy pod skrzydłami CBRE

|
CBRE zajmie się komercjalizacją 7 warszawskich biurowców, źródło, materiały prasowe partnera
CBRE zajmie się komercjalizacją 7 warszawskich biurowców, źródło, materiały prasowe partnera
CBRE zajmie się komercjalizacją kolejnych warszawskich biurowców – kompleksu Kopernik Office zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich oraz budynków Nefryt i Topaz znajdujących się na Mokotowie.

Są to nowoczesne, spełniające najwyższe standardy inwestycje. Kopernik Office składa się z 5 budynków, z których każdy posiada 5 pięter naziemnych i parking podziemnego na kilkaset samochodów. Powierzchnia biurowa każdego z nich wynosi ponad 6000 mkw. Kompleks powstał przy Alejach Jerozolimskich 176, co czyni go idealnym miejscem do pracy dla często podróżujących osób. W niewielkiej odległości znajduje się nie tylko dworzec PKP, ale również lotnisko.

Kompleks Kopernik Office to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To projekt, który ponad 10 temu otworzył zachodnią część Warszawy na projekty biurowe – ocenia Radosław Pawlak, pełniący funkcję dyrektora powierzchni biurowych CBRE.

Natomiast Nefryt i Topaz to biurowce zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Domaniewskiego oraz ul. Rodziny Hiszpańskich. Jeden z nich posiada powierzchnię ponad 15 000 mkw., drugi 10 000 mkw. Zaaranżowana w nich przestrzeń biurowa jest praktyczna i nowoczesna, jej standard techniczny plasuje się na poziomie klasy A.

– Nefryt i Topaz to budynki w sercu biurowego Mokotowa, o najwyższym standardzie, które cechuje duża elastyczność aranżacji przestrzeni – ocenia Radosław Pawlak i dodaje – Cieszę się, że powierzono nam w pełni komercjalizację trzech projektów biurowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz