Giant

Nagroda Business Superbrands dla Tork

|
„The new normal” – nowa normalność to hasło przewodnie piętnastej edycji Superbrands Polska. Laureatem nagrody dla najsilniejszej marki po raz kolejny została firma Tork.

Podczas uroczystej gali finałowa XV edycji Superbrands Polska zostały wyłonione najsilniejsze marki, cieszące się uznaniem oraz renomą w poszczególnych branżach. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło przedstawicieli marek oraz osobistości ze świata kultury i biznesu. W imieniu Tork nagrodę Business Superbrands odebrał Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, który na co dzień odpowiada za budowanie strategii i komunikację zewnętrzną. Koordynuje działania PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W pracy wyznaje zasadę „think big”. Współtworzy i nadzoruje kampanie, uwzględniając obowiązujące trendy i szersze spojrzenie na otoczenie komunikacyjne.

Niezmiernie cieszy nas, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie laureatów. Ta nagroda świadczy o sile marki. Uzyskaliśmy pozytywną opinię ekspertów branżowych Konfederacji Lewiatan w ramach czterech ważnych w naszej pracy obszarów: jakości produktów i usług, jakości relacji B2B, innowacyjności oraz działań CSR. Takie wyróżnienie zdecydowanie napędza do kolejnych działań – podkreślił Wojciech Nizio po odebraniu nagrody.


Badanie Superbrands jest największym w Polsce konsumenckim sondażem siły i wizerunku marek. Laureaci wybierani są na podstawie Indeksu Siły Marki i opinii Rady Marek – stałego grona doradczego Superbrands, złożonego z 36 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Najważniejsze czynniki świadczące o sile marki to jej znajomość, korzystanie z jej oferty oraz gotowość do polecenia jej innym konsumentom. Natomiast najsilniejsze marki biznesowe wybierane są w drodze dwustopniowej kwalifikacji: w pierwszej kolejności tworzona jest ich długa lista, poddawana następnie ocenie ekspertów branżowych Konfederacji Lewiatan – najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej reprezentującej interesy pracodawców w kraju oraz w Unii Europejskiej.


0.0
Tagi: Tork
Napisz pierwszy komentarz