Giant

Nowy najemca w biurowcu Tischnera Office w Krakowie

|
Skanska S.A. został najemcą Tischnera Office
Skanska S.A. został najemcą Tischnera Office
Biurowiec Tischnera Office w Krakowie zyskał nowego najemcę. Jest nim spółka Skanska S.A. Firma zdecydowała się na wynajem ok. 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Ma ona bezpośrednio dostęp do wewnętrznego, zielonego patio

Skanska S.A. najemcą Tischnera Office

Skanska to firma deweloperska i budowlana, która realizuje inwestycje na rynkach w Europie oraz Ameryce Północnej. Łącznie zatrudnia 38 tys. pracowników. Działa od 1887 roku.

Skanska podczas realizacji swoich inwestycji uwzględnia zasady zrównoważonego rozwoju, ukierunkowując się na zaspokojenie potrzeb lokalnych społeczności oraz rozwój regionu w perspektywie wielu lat. Spółka jest zaangażowana w innowacyjne przedsięwzięcia na całym świecie. Pracuje nad 10 tys. projektów równocześnie.

Firma Skanska S.A. wynajęła ok. 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A – na pierwszym piętrze biurowca. Pracownicy mają bezpośrednio dostęp do patio z fontannami oraz ścieżkami spacerowymi. Nowy najemca ma wprowadzić się do obiektu w I kwartale 2021 roku.

Dla krakowskiego zespołu Skanska firma Walter Herz poszukiwała przestrzeni biurowej o wysokim standardzie, z zastosowanymi zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Istotnym kryterium wyboru była także możliwość sprawnego dojazdu obwodnicą do inwestycji, które spółka prowadzi w Krakowie. Nie bez znaczenia było znalezienie obiektu oferującego odpowiednią liczbę miejsc parkingowych dla rozbudowanej floty samochodów.

Tischnera Office w Krakowie

Flagowy biurowiec Cavatina HoldingTischnera Office – zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Zakopiańskiej i Tischnera w Krakowie.

Atutem jest również bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej oraz ścieżek rowerowych. W pobliżu znajduje się Pętla Tramwajowo-Autobusowa Łagiewniki. Obszar ten jest doskonale skomunikowany z każdą dzielnicą miasta.

Biurowiec oferuje blisko 34 tys. mkw. powierzchni biurowej. Od 3. do 10. pięta najemcy mogą korzystać z kaskadowych tarasów. Na użytkowników czekają także inne udogodnienia, w tym m.in. kawiarnie, kantyny, placówka medyczna oraz rozbudowana infrastruktura rowerowa. Biurowiec oferuje również ponad 670 miejsc parkingowych.

10-kondygnacyjny zielony biurowiec otrzymał nagrodę Prime Property Prize 2019 w kategorii Inwestycja Roku Rynku Powierzchni Biurowych. Obiekt wyróżniają liczne strefy zieleni oraz odpoczynku. Pracownicy mają zapewnione optymalne warunki do pracy.


 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Michael :
Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych w Airtech Business Park: https://walterherz.com/pl/a/centrum-koordynacji-projektow-srodowiskowych-w-airtech-business-park
6 sierpnia 2020 15:02