Proton Office

Wieże biurowe Global Office Park otrzymały pozwolenie na użytkowanie

|
Biurowce Global Office Park z pozwoleniem na użytkowanie, źródło: materiały prasowe partnera.
Biurowce Global Office Park z pozwoleniem na użytkowanie, źródło: materiały prasowe partnera.
Nowy kompleks typu mixed-use w Katowicach należący do Cavatina Holding wkrótce przyjmie najemców biur.

Global Office Park składa się z dwóch wież o wysokości 140 metrów każda, w których łącznie znajduje się aż 55,2 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Obecnie obiekt jest wynajęty już w 70 proc., a klienci tacy jak UPC, CBRE, ING Tech, Hyland niebawem będą mogli wprowadzać się do swoich nowoczesnych biur.

 

Oprócz części biurowej inwestycja z portfela Cavatina Holding składa się również z części usługowej oraz mieszkalnej. 670 mieszkań na wynajem mieści się w trzeciej, najniższej i już oddanej do użytku części kompleksu. Natomiast w 5-kondygnacyjnej podstawie wież ulokowane zostaną punkty handlowe, usługowe oraz gastronomia. Całość wieńczą tarasy o powierzchni 2,3 tys. m kw. Z zaprojektowanymi strefami relaksu i zieleni dostępnymi dla wszystkich zamieszkujących i wynajmujących nieruchomość.

 

Budynki biurowe otrzymają certyfikację BREEAM na poziomie Excelent oraz WELL Health-Safety Rating.

Inwestycja mieści się przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach.

 

Katowice to obecnie jeden z najdynamiczniej rozbudowujących się rynków biurowych w Polsce. Na katowickim rynku w realizacji pozostaje ok 200 tys. m kw. powierzchni, czyli niemal jedna trzecia wszystkich dostępnych w mieście zasobów biurowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz