Giant

Marynarska Business Park ma nowego właściciela

|
Marynarska Business Park, źródło: materiały prasowe partnera
Marynarska Business Park, źródło: materiały prasowe partnera
Kompleks biurowy kupił brytyjski zarządca funduszy typu real estate private equity Benson Elliot, działający na rzecz ogólnoeuropejskiego funduszu Benson Elliot Real Estate Partners V L.P. Biurowce zostały zakupione za ok. 65 ml euro od funduszu zarządzanego przez Heitman Real Estate.

Marynarska Business Park na Mokotowie 

Marynarska Business Park oferuje cztery budynki o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 46 tys. mkw. Do kompleksu należy również 1,4 tys. miejsc parkingowych. Biurowce zlokalizowane na Mokotowie zostały wzniesione w 2008 roku przez firmę Ghelamco. 


Plany Benson Elliot względem Marynarska Bussines Park

Wśród planów Benson Elliot znalazła się modernizacja oraz rozbudowa wspólnych części – mowa głównie o poszerzeniu oferty gastronomicznej. Zmiany mają objąć również przeprojektowanie przestrzeni zewnętrznych poprzez m.in. zwiększenie zieleni wokół biurowców. Ma to na celu poprawienie komfortu i środowiska pracy najemców biur. 

Marynarska Bussines Park to atrakcyjna przestrzeń biurowa. Nowi właściciele zapewniają, że zrobią wszystko, aby utrzymać popularność kompleksu i uczynić go jeszcze nowocześniejszą, przyjaźniejszą przestrzenią do pracy. 

Benson Elliot ponownie inwestuje na warszawskim rynku nieruchomości biurowych. Marynarska Bussines Park to druga inwestycja tego podmiotu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W stolicy Polski popyt na rynku biurowym jest stosunkowo wysoki, co jest wynikiem między innymi działań zarówno polskich, jak i międzynarodowych firm. 


3.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Lena :
Tymczasem Wola przejmuje pałeczkę na rynku nieruchomości komercyjnych https://walterherz.com/pl/a/wola-przejmuje-prowadzenie-w-warszawskiej-sztafecie-biurowej
13 marca 2020 16:55