Real Estate Management Congress

Green Corner A w portfelu CPI Property Group

|
Biurowiec Green Corner, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec Green Corner, źródło: materiały prasowe partnera
Nowoczesny warszawski biurowiec Green Corner A znajdujący się na zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej dołączył do nieruchomości zarządzanych przez CPI Property Group. To czwarta inwestycja firmy w stolicy.

Biurowiec Green Corner A posiada 7 kondygnacji i łączną powierzchnię 14 860 mkw. Został oddany do użytku w 2012 r. Zaprojektowano go zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i wyróżniono certyfikatem Leed Platinum. Obecnie większość powierzchni biurowca jest wynajmowana.

Barbara Topolska, Country Manager CPI Property Group Polska tak podsumowuje najnowszą inwestycję firmy: Green Corner A doskonale wpisuje się w nasz rosnący portfel atrakcyjnych projektów biurowych, odpowiada naszym zaawansowanym wymogom dotyczącym zrównoważonego rozwoju, jest doskonale zlokalizowany i cieszy się uznaniem najemców, o czym najlepiej świadczy wysoki poziom najmu naszego nowego biurowca.

CPI Property Group działa na polskim rynku od 2013 r. Zajmuje się wynajmem oraz zarządzaniem nieruchomościami w sektorze biurowym, hotelowym oraz handlowym. Obecnie posiada 19 inwestycji znajdujących się w miastach takich jak Warszawa, Zamość, Tarnów, Elbląg, Radom i Zgorzelec. 4 z nich umiejscowione są w stolicy. W planach firmy jest dalsze powiększanie swoich zasobów o lokale biurowe usytuowane w najbardziej atrakcyjnych warszawskich lokalizacjach.

CPI Property Group posiada siedzibę w Luksemburgu, a inwestycje prowadzi na terenie wielu krajów Europy Środkowej i Niemiec. Jest największym właścicielem powierzchni biurowych w Berlinie oraz powierzchni handlowych w Czechach. Obecnie planuje intensywny rozwój również na terenie Polski.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz