Nowe stanowiska dyrektorskie w Interbiuro Design & Fit Out

Do zespołu wiodącej na rynku warszawskim firmy fit-outowej Interbiuro design & fit out dołączyły dwie osoby: Iwona Wypych i Paweł Kłosiński.

Iwona  objęła stanowisko Dyrektora Działu Handlowego. Do jej zadań będzie należało definiowanie i realizowanie strategii rozwoju oraz kierowanie pracą zespołu. Iwona będzie także utrzymywała bezpośrednie kontakty z najemcami, właścicielami i zarządcami budynków oraz agencjami.

Iwona Wypych ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Przeprowadzała procesy najmu zarówno od strony reprezentacji najemcy jak i wynajmującego. Przed dołączeniem do Interbiuro Iwona Wypych przez okres ponad 3 lat zajmowała stanowisko Dyrektora Działu Nieruchomości Komercyjnych w Vertigo Property Group a wcześniej przez 7 lat pracowała w Ober-Haus. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

Paweł Kłosiński objął w Firmie Interbiuro stanowisko Dyrektora do spraw Rozwoju Biznesu (Business Development Director). Paweł będzie odpowiedzialny w firmie za pozyskanie kluczowych klientów i strategicznych partnerów biznesowych oraz poszerzenie zakresu działalności Spółki.

Paweł Kłosiński posiada ponad 23-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych firmach związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych, z czego 17 ostatnich lat w roli przedstawiciela strony wynajmującego, m.im. w firmach Cromwell, Golub GetHouse, Hochtief Development, Vastint i Akron Management. Jego dorobek stanowi przeszło 170 umów najmu, przekładających się na ponad 150 000m2 wynajętej powierzchni biurowej, handlowej i magazynowej. Dzięki dogłębnej znajomości rynku wynajmu powierzchni biurowych, w tym w zakresie adaptacji powierzchni biurowej, wymagań i oczekiwań względem firm zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem prac aranżacyjnych, będzie w stanie zaproponować stronom, nowatorskie rozwiązania i partnerskie warunki współpracy ułatwiające osiągniecie kompromisu w tej kluczowej branży, jaką jest uzgodnienia zakresu i budżetu prac adaptacyjnych oraz ich terminowe przeprowadzenie i zakończenie.  
Paweł posiada od 2010 roku tytuł CCIM. 

 


1.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz