PGE Narodowy

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu „Wszyscy wiedzą”

|
Kadr filmu „Wszyscy wiedzą”, fot. Teresa Isasi, materiały prasowe Gutek Film
Kadr filmu „Wszyscy wiedzą”, fot. Teresa Isasi, materiały prasowe Gutek Film
Firma Interbiuro organizuje kolejne wydarzenie z cyklu specjalnych pokazów filmowych.

Seans odbędzie się w warszawskim kinie Muranów, przy ul. Gen. Andersa 5. Wydarzenie zaplanowano na 21 marca, na godz. 20. Tym razem widzowie obejrzą najnowszy film Asghara Farhadiego (zdobywcy dwóch Oscarów: za „Rozstanie” i „Klienta”) – „Wszyscy wiedzą”, który otworzył zeszłoroczny festiwal w Cannes. Projekcję poprzedzi komentarz znanego krytyka filmowego i publicysty Tomasza Raczka. W głównych rolach reżyser obsadził gwiazdorską parę – Penélopę Cruz i Javiera Bardema. Fabuła filmu stanowi mieszankę dramatu obyczajowego, kryminału i romansu.

Opowieść ma intymny charakter, podobnie jak w poprzednich dziełach filmowych Asghara Farhadiego kluczowe są tu skomplikowane relacje międzyludzkie. Główni bohaterowie, Laura i Paco, to dawni kochankowie, którzy spotykają się po latach. Okazją do ponownego spotkania jest wesele, podczas którego w niewyjaśnionych okolicznościach znika Irene, nastoletnia córka Laury.

Akcja dzieje się w hiszpańskim miasteczku, w którym po przerwaniu sielanki zaczyna dominować atmosfera tajemnicy i trudnego napięcia. Wszyscy zdają się znać prawdę, ale nie przerywają zmowy milczenia. Stopniowo na jaw wychodzą kolejne rodzinne sekrety z przeszłości. We „Wszyscy wiedzą” Asghar Farhadi łączy paradoksy relacji, sprzeczne interesy, toksyczne emocje i wzniosłe uczucia. Opowieść trzyma w napięciu i nie daje jednoznacznych odpowiedzi.

Partnerami wydarzenia są firmy: EUROPTIMA, TEKNOS, ELMAX Oświetlenia i elektrotechnika. Rozwiązania dla biur.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz