Giant

BREEAM In-Use ponownie dla kompleksu Marynarska Business Park

|
Marynarska Business Park [http://marynarska.com]
Marynarska Business Park [http://marynarska.com]
Kompleks biurowy Marynarska Business Park uzyskał przedłużenie certyfikatu BREEAM In-Use na kolejnych 12 miesięcy z oceną Very Good i wynikiem 61,7 proc.

Certyfikacja środowiskowa przyznawana jest na podstawie ośmiu kategorii. Wysokie noty uzyskane w każdej z nich potwierdzają, że kompleks jest przyjazny dla środowiska, a rozwiązania w nim zastosowane pozytywnie wpływają na komfort i zdrowie.

Marynarska Business Park (MBP) położona jest przy węźle Marynarska w ciągu trasy NS, która zapewnia szybki dostęp do Lotniska Chopina oraz do południowej obwodnicy Warszawy i autostrady A2, w pobliżu zlokalizowane są też przystanki komunikacji miejskiej, m.in. stacja warszawskiej SKM-ki oraz pętla tramwajowa PKP Służewiec. Przygotowano też infrastrukturę dla rowerzystów – zewnętrzne i wewnętrzne parkingi rowerowe, stację naprawy rowerów, a także szatnie i prysznice dla kolarzy. Kompleks posiada certyfikat BREEAM In-Use od 2014 roku. Jest on przyznawany przez Building Research Establishment (BRE).

Jako właścicielowi kompleksu Marynarska Business Park, od zawsze zależało nam na spełnieniu norm zrównoważonego budownictwa, ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne, a także zapewnieniu zdrowia i komfortu użytkowników nieruchomości. Ocena środowiskowa BREEAM In-Use na poziomie Very Good przyznana naszemu kompleksowi to dowód na to, że podejmowane przez nas działania przynoszą zamierzone skutki – zaznacza Izabela Kapil, Vice President, Portfolio Management – Europe w Heitman.

Marynarska Business Park składa się z czterech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 mkw. Kompleks usytuowany jest w biznesowej części Służewca.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Ula O :
Oto, co wyróżnia najlepsze obiekty biurowe https://walterherz.com/pl/a/co-wyroznia-najlepsze-budynki-biurowe
9 października 2018 13:09