Giant

ONE w Argonie

Oficjalne otwarcie biura ONE w budynku Argon
Ocean Network Express (ONE) rozwija swoje centrum w Gdańsku. Japoński operator kontenerowy wynajął biuro w budynku Argon w kompleksie Alchemia.

W biurowcu Argon Ocean Network Express otworzył Centralne Centrum Serwisowe. Nowe biuro firmy ma niemal 1500 mkw. powierzchni i pracuje w nim już 120 osób. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield.

Wybór Gdańska na lokalizację naszego centrum nie był przypadkowy. Na trójmiejskim rynku jest wielu specjalistów w zakresie logistyki i spedycji, którzy są w stanie zapewnić wysoki poziom usług, jaki gwarantujemy naszym klientom. Na miejsce naszego biura wybraliśmy budynek Argon w kompleksie Alchemia ze względu na najwyższy standard biurowy – powiedział Reiner Zimbalski, dyrektor Centralnego Centrum Serwisowego ONE w Gdańsku. 

Otwarcie gdańskiego centrum jest częścią procesu integracji przewozów kontenerowych trzech japońskich operatorów - 'K' Line, MOL and NYK tworzących Ocean Network Express. Działalność operacyjną pod marką ONE firma rozpoczęła w kwietniu tego roku. 

Poprzez udoskonalenie kluczowych elementów transportu kontenerowego chcemy realizować nowe usługi, poprawiając wydajność naszej sieci. Jako firma powstaliśmy, aby inicjować nowe praktyki w branży oraz kształtować marzenia i możliwości. Łączymy oceany i kontynenty różnymi trasami i dbamy o jakość niezawodnych usług transportowych – dodaje Reiner Zimbalski.

Nowe biuro ONE mieści się na VI piętrze budynku Argon. Umowa z deweloperem obiektu, firmą Torus, podpisana została na okres 5 lat.

Ocean Network Express jest kolejną, globalną firmą z branży TSL, która dostrzegła potencjał Gdańska, zarówno lokalizacyjny, jak i kompetencyjny. Cieszę się również, że budynek Argon wpisał się w wysokie standardy firmy w zakresie tworzonego miejsca pracy – powiedział Marcin Piątkowski, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Torus. 

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz