Giant

Wmurowano kamień węgielny pod Centrum Biurowe Neptun

Centrum Biurowe Neptun powstanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w centrum komercyjnym Gdańska.
Centrum Biurowe Neptun powstanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w centrum komercyjnym Gdańska.
Gdańsk. Uroczystość zwieńczyła ukończenie prac nad konstrukcją trzech kondygnacji podziemnych.

W obecności przedstawicieli Urzędu Miasta Gdańska, firm zaangażowanych w proces inwestycyjny oraz przedstawicieli firm działających w Trójmieście w minioną środę wmurowano kamień węgielny pod gdańską inwestycje realizowana przy Alei Grunwaldzkiej - Centrum Biurowe Neptun, którego inwestorem jest firma Hines a generalnym wykonawcą Budimex. Według harmonogramu, pierwsi najemcy powinni wprowadzić się do Neptuna na początku 2014 roku. 

- Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego jest ważnym etapem w realizacji każdej inwestycji. Ostatnio zwyczajowo wmurowanie następuje na etapie „stanu zero”, tak jak w przypadku Centrum Biurowego Neptun. Tym bardziej nas cieszy, że mimo tak wczesnego etapu budowy odbiór inwestycji przez przyszłych najemców jest niezwykle pozytywny. W naszym zamyśle, Centrum Biurowe Neptun ma być najlepszym budynkiem biurowym w Gdańsku, zważywszy na jego lokalizację i architekturę. Ten pogląd podzielają także nasi najemcy, którzy zaufali nam podpisując pierwsze umowy najmu, co wróży inwestycji sukces komercyjny. Niemniej ważne jest też dla nas, aby ten obiekt stał się ikoną Wrzeszcza- odradzającej się dzielnicy handlowej Gdańska - mówił Mieczysław Godzisz, Prezesa Zarządu Hines Polska.

Centrum Biurowe Neptun będzie oferować swoim najemcom 15.300 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej na 18 piętrach. Autorem projektu architektonicznego budynku jest  pracownia architektoniczna Aedas. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie planowane jest w grudniu 2013 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz