Giant

Najpopularniejsze modele mebli Kinnarps dostępne online

Najpopularniejsze modele mebli Kinnarps dostępne online

Kinnarps Polska uruchamiasprzedaż wybranych mebli biurowych poprzez sklep internetowy.Najpopularniejsze modele mebli biurowych i szkolnych można kupić za pośrednictwem strony http://www.kinnarps.pl/sklep

W ofercie sklepu znajdują się bestselerowe modele fotelibiurowych, krzeseł do nauki dla dzieci, biurek elektrycznych oraz popularnych akcesoriów. Dzięki temu rozwiązaniu klienci z całej Polski mają możliwość obejrzenia produktów na stronie internetowej izamówienia ich przez Internet.

W nowym E-Sklepie Kinnarp spod adresem http://www.kinnarps.pl sklep zostało zastosowanerozwiązaniee-commerce, które pozwoli na rozwijanie tego kanału sprzedaży nie tylko z myślą oklientachz sektora MŚP oraz indywidualnych, lecz takżeułatwiobsługę firm, którepodpisałyz nami umowyna dostawę wybranego asortymentu z naszej oferty.

Warto także wspomnieć, że funkcjonujący od września 2018 roku internetowy outlet mebli poekspozycyjnych Kinnarps cieszy się rosnącym zainteresowaniem, dzięki zwiększającej się świadomości klientów w dziedzinie gospodarki obiegu zamkniętego.W ofercie Outletu Kinnarps, który pozostaje pod dotychczasowym adresem http://outlet.kinnarps.pl,dostępne są meble poekspozycyjneKinnarps, m.in. biurka, fotelei sofy, krzesła gościnne, sprawdzające się zarównowbiurach, jak iinnych przestrzeniach, w tym również domowych.

Obydwa internetowe kanały sprzedaży –E-Sklep, oferujący wybór najpopularniejszychmodelimebli do pracyi do nauki, oraz Outlet Kinnarpsz meblami poekspozycyjnymi, umożliwiajązakup ergonomicznych mebli klientom indywidualnymi biznesowym, dla których ważna jest wysoka jakość, innowacyjne wzornictwo, niski wpływ na środowisko i długi cykl życia produktów.

Zarówno nowy E-Sklep, jak i internetowyoutlet mebli Kinnarps stanowiąodpowiedźna ewolucję rynkuoraz zmiany zachowańi postaw naszychklientów związane z rozwojem wirtualnych kanałów sprzedaży, a także wzrostem ich świadomościw takich obszarach, jak zrównoważony rozwójigospodarka obiegu zamkniętego–komentuje Beata Osiecka, prezes Kinnarps Polska. Zapraszamy do wirtualnego sklepu Kinnarps na http://www.kinnarps.pl/sklep oraz http://outlet.kinnarps.pl!


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz