Mobilna ścianka hushWall jest zbudowana z korpusu zapewniającego możliwość konfiguracji jako:
- przegroda mobilna z panelem filcowym,
- ruchoma ścianka z tablicą suchościeralną,
- przestawna ścianka multimedialna z uchwytem na TV.
Przegroda pozwala na tworzenie nowych układów podziału biura i szybkie dostosowanie przestrzeni do zmieniających warunków pracy.
Tworzenie nowych miejsc pracy nigdy wcześniej nie było tak proste!
– HushWall z powodzeniem zastąpi klasyczny flipchart, sprawdzi się podczas szkoleń i warsztatów czy zapewni elastyczny podział biura na strefy dodatkowej pracy. To produkt, który wzorem całej linii Hushoffice wspiera efektywną pracę w zmieniających się elastycznych przestrzeniach biurowych. hushWall pozwala dzielić przestrzeń biurową tak, aby na bieżąco kreować miejsca pracy dostosowane do wykonywanych zadań. Daje możliwość tworzenia nowych układów podziału biura i szybko dostosowuje się do zmieniających warunków pracy – bez konieczności angażowania instalatorów i wykonywania prac adaptacyjnych w biurze – mówi Mateusz Barczyk, Senior Brand Manager w Mikomax.
Dzięki odpowiednio zaprojektowanej wadze ścianki, możliwa jest wyjątkową stabilności przy jednoczesnej łatwości jej przesuwania. Produkt jest w pełni mobilny, można go obracać o 360 stopni i swobodnie przesuwać po powierzchni biura.
Każdą ze stron ścianki można zaaranżować na 3 sposoby:
- jako tablicę suchościeralną zapewniającą dużą przestrzeń do pracy,
- jako ściankę z panelem filcowym do dzielenia biura na strefy pracy,
- jako przestrzeń do multimedialnej prezentacji materiałów, gdzie można zamontować ekran lub telewizor do pracy.
Nowa rzeczywistość biurowa – czego potrzebują pracownicy?
Firmy dostosowują się do zmieniających i trudno przewidywalnych warunków pracy projektując elastyczne biura, które pozwalają na prostą i szybką rearanżację miejsca pracy. Biuro jest miejscem nawiązywania relacji społecznych. Angażuje do wspólnej pracy projektowej. Inspiruje do poszukiwania najlepszych rozwiązań podczas prezentacji, warsztatów i szkoleń.
W ciągu ostatniego roku rynek biurowy mocno się zmienił. Na skutek pandemii deweloperzy w Polsce i innych krajach Europy Zachodniej wyhamowali z budową nowych biurowców. Jak wynika z raportu Walter Herz, w Warszawie w budowie jest najmniejsza ilość powierzchni biurowej od dziewięciu lat. Dlaczego? Firmy zmieniły myślenie o własnych biurach w kontekście masowej pracy zdalnej. Celem nie jest zapewnienie odpowiedniej powierzchni w przeliczeniu na pracownika, ale stworzenie miejsca do pracy w taki sposób, aby spełniało ono określone funkcje. Miejsce do pracy i spotkań można teraz zaaranżować. To podejście stało się bardzo popularne. Po pierwsze – powierzchnie biurowe stały się miejscem spotkań i burz mózgów. Codzienną pracę biurową można dziś wykonywać z domu. Po drugie – coraz więcej firm pracuje w modelach projektowych, budując całe zespoły ludzi pracujących nad jakimś zadaniem. Po trzecie – mniejsze firmy mają problem z ponoszeniem kosztów wynajmu sal konferencyjnych, a stale potrzebują dostępu do elastycznych miejsc i przestrzeni do szkoleń dla pracowników.
Co wyróżnia ściankę mobilną hushWall:
- Korpus dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych,
- Każdą ze stron możesz zaaranżować na trzy sposoby: panel filcowy, tablica suchościeralna, miejsce z uchwytem na TV,
- Wbudowany przepust kablowy do podłączenia TV,
- Szafka zamykana roletą żaluzjową, w której przechowasz wszystkie potrzebne akcesoria (mazaki, wskaźniki, papier), aby mieć je pod ręką,
- Podstawa jezdna, która dodatkowo wpływa na stabilność ścinaki,
- Kółka z hamulcem, które umożliwiają łatwe przesuwanie i bezpieczne użytkowanie,
- Wymiary: wysokość 1975 mm, szerokość 1600 mm, głębokość 320 mm (głębokość wraz z podstawą jezdną 630 mm).
Więcej informacji na www.hushoffice.com.