PGE Narodowy

Smart Office Expo - Międzynarodowe Targi Branży Biurowej

Miasto : Warszawa
Miejsce : Ptak Warsaw Expo
Data : 19.05.2021 - 21.05.2021
Godzina : 08:00 - 20:10
Status : zakończone

SO! SMART OFFICE EXPO 2020 to nowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży biurowej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi polscy i zagraniczni producenci, dystrybutorzy, importerzy, dostawcy materiałów i usług biurowych z dyrektorami biur, managerami ds. zakupów, handlowcami z biuroserwisów, zarządcami i administratorami obiektów biurowych, office managerami, właścicielami i specjalistami ds. wynajmu powierzchni biurowych, asystentkami biur zarządów, członkami zarządów, a także architektami, projektantami, właścicielami przestrzeni coworkingowych oraz przedstawicielami  sektora MICE (hotele),  by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

SO! SMART OFFICE EXPO 2020 to pierwsze w Polsce targi, których ideą jest przedstawienie nowoczesnego środowiska pracy biurowej. Współczesne biuro to miejsce przyjazne dla wymagających pracowników, dobrze wyposażone – robiące wrażenie na partnerach biznesowych, stwarzające korzystny klimat do efektywnej  i  kreatywnej pracy. To także przestrzeń, w której dba się o zdrowie pracowników oraz wprowadza rozwiązania będące przyjazne dla środowiska i proekologiczne. Biuro przyszłości powinno być również estetyczne, ekonomiczne i ergonomiczne.

Okazja do rozwinięcia współpracy zagranicznej – w ramach programu Hosted Buyers w targach uczestniczą importerzy i decydenci kupcy z zagranicznych.

Link do rejestracji : https://smartofficeexpo.pl/


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz