Giant

„Parasite”, czyli Interbiuro zaprasza na przebojowe kino

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów, ul. gen. Andersa 5
Data : 10.09.2019
Godzina : 20:00 - 23:00
Status : zakończone
Kadr filmu Parasite, mat. prasowe Gutek Film
Kadr filmy Parasite, mat. prasowe Gutek Film
Firma Interbiuro organizuje kolejny specjalny pokaz filmowy w Kinie Muranów przy ul. gen. Andersa 5 w Warszawie. 10 września obejrzymy koreański thriller „Parasite”.

Pokaz rozpocznie się o godz. 20 i poprzedzi go tradycyjny wstęp krytyka filmowego Tomasza Raczka. Oficjalną premierę w Polsce film będzie miał 20 września. Widzowie Kina Muranów zobaczą go znacznie wcześniej. Thriller wyreżyserował Bong Joon-ho, autor „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości”. Wielbicielem jego talentu jest m.in. słynny Quentin Tarantino. Co ciekawe, koreański reżyser wyprzedził twórcę „Pewnego razu… w Hollywood” w wyścigu po Złotą Palmę w Cannes.

 

Obaj autorzy specjalizują się w kinie rozrywkowym. „Parasite” trzyma w napięciu, zaskakuje odważnym humorem i zwrotami akcji. Film opowiada o ludziach, których łączy brak perspektyw i marzenie o lepszym życiu: gospodyni bez domu, studencie bez pieniędzy, dziewczynie bez przyszłości i bezrobotnym kierowcy. Cała czwórka planuje przekręt doskonały. Plan jest prosty – jak najszybciej wspiąć się na szczyt i znaleźć się na miejscu uprzywilejowanych bogaczy. W pogoni za sukcesem nie cofną się przed niczym, nawet, jeśli trzeba będzie nagiąć lub złamać prawo.

 

Organizatorem pokazu jest Interbiuro, we współpracy z partnerami: firmami Europtima, Teknos i Elmax. Oświetlenie i Elektronika. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal e-biurowce.pl.

 


5.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz