PGE Narodowy

Inauguracja spotkań klubu Top Woman w Gdańsku

|
Spotkanie Top Woman in Real Estates w Gdańsku
Spotkanie Top Woman in Real Estates w Gdańsku
Pierwsze z 6 spotkań klubu Top Woman in Real Estate odbyło się 4 października 2018 roku w Kinie Helios w Forum Gdańsk. W wydarzeniu uczestniczyło prawie 80 pań z branży nieruchomości i budownictwa, pracujących na Pomorzu.

Klub Top Woman in Real Estate organizuje bezpłatne spotkania inspiracyjne dla wszystkich pań pracujących w branży nieruchomości i budownictwa oraz branż bezpośrednio z nimi związanych. Odbywają się od października 2018 do kwietnia 2019 we wszystkich największych miastach w Polsce. Zgromadzenie inaugurujące cykl spotkań klubu Top Woman in Real Estate, które odbyło się w Gdańskim Kinie Helios, zgromadziło 80 uczestniczek, mających okazję uczestniczyć w warsztatach, networkingu, a po części oficjalnej wziąć udział w koktajlu i moderowanym biznes mikserze, dzięki czemu mogły poznać osoby z branży.  Na zakończenie na wszystkich czekały prezenty od partnerów.


Warsztaty wokalne i networking

Tematem przewodnim był „Głos Kobiety Sukcesu”, wokół którego skoncentrowane były wydarzenia i warsztaty. Matteo Mazzucca – trener wokalny, który szkolił się w Los Angeles i we Włoszech zaznajamiał uczestniczki z tematyką daltonizmu wokalnego oraz zaprezentował 3 głosy doskonałego mówcy. Panie nauczyły się jak wzmocnić swój głos, by wzbudzać zaufanie i jakich głosów unikać, aby być skuteczniejszym mówcą.

Ważnym punktem spotkania był networking w gronie osób działających w branży nieruchomości i branżach pokrewnych. Wydarzenie nawiązuje do konkursu Top Woman in Real Estate, który ma na celu promowanie kobiet w biznesie i pomaganie im w osiąganiu jeszcze lepszych efektów w pracy, co jest możliwe właśnie dzięki nawiązaniu kontaktów.

Wyjątkowa atmosfera naszych spotkań wynika z faktu adresowania wydarzenia do kobiet. To panie na wysokich stanowiskach, które bez barier i uprzedzeń dzielą się swoją wiedzą i pasjami. Takie spotkania czasem są początkiem współpracy zawodowej, a czasem po prostu koleżeńskiej znajomości. Na tym najbardziej nam zależy - rozwoju prawdziwych relacji – mówi Krystyna Swojak Pomysłodawczyni i Organizator konkursu Top Woman in Real Estate.

Partnerzy wydarzenia zagwarantowali Paniom miłe upominki, m.in. vouchery na zabiegi kosmetyczne w SPA czy zaproszenia do kina Helios i do Pizzy Hut.


Usatysfakcjonowana laureatka

Ubiegłoroczną edycję konkursu Top Woman i Real Estate wygrała zamieszkująca na Pomorzu Agnieszka Kamińska Prezes Agis Management. Laureatka podzieliła się swoimi doświadczeniami w biznesie, opowiedziała o tym, jak odnalazła się w męskim świecie nieruchomości oraz o efektach udziału w konkursie.


Cel wydarzeń:

  • Spotkanie integrujące kobiety pracujące w branży nieruchomości w poszczególnych regionach

  • Budowanie społeczności kobiet w Klubie Top Woman in Real Estate

  • Budowanie relacji biznesowych

  • Spotkanie inspiracyjne – spotkanie z ciekawą osobą lub coachem, spotkanie z laureatkami konkursu Top Woman in Real Estate

  • Promocja w branży konkursu pań i firm, które wygrały w konkursie Top Woman in Real Estate.


Charakter spotkania:

Część merytoryczna przygotowana została w formie wykładu i panelu dyskusyjnego z laureatkami konkursu. Następnym punktem programu był moderowany biznes mikser oraz bankiet.


Grupa docelowa:

Panie działające w całej branży nieruchomości w danym regionie, zajmujące średnie i wyższe stanowiska w firmach. W spotkaniu może wziąć udział ok. 80-100 osób.


Terminy kolejnych spotkań:

04.10.2018 – Gdańsk

listopad 2018 – Kraków

listopad/grudzień 2018 – Warszawa

styczeń 2019 – Wrocław

luty/marzec 2019 – Poznań

kwiecień 2019 – Łódź


Partner Honorowy: Stowarzyszenie Woman in Real Estate Poland

Partner Strategiczny: Forum Gdańsk

Partner Wspierający: Agis Nieruchomości

Partner Merytoryczny: PZFD


0.0
Napisz pierwszy komentarz