Giant

Konkurs Top Woman in Real Estate rozstrzygnięty. Podkreślono ważną rolę kobiet na rynku nieruchomości

|
W ubiegły weekend w warszawskiej Wilii Foksal odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Spośród uczestniczek wyłoniono zwyciężczynie w aż 18 kategoriach.

Celem konkursu jest wsparcie kobiet działających w branży nieruchomości, docenienie ich pracy, zaangażowania oraz talentu.

– Działamy po to, aby panie ma wysokich stanowiskach poznawały się ze sobą, wymieniały doświadczeniami, wspierały wiedzą młodsze koleżanki – tłumaczy organizatorka konkursu Krystyna Swojak.

Do tegorocznej edycji Top Woman in Real Estate zgłoszonych zostało ponad 120 osób. Ich praca została oceniona pod różnymi aspektami. Wyróżniono najskuteczniejszą działalność w takich kategoriach jak np. Architecture, Design & Work Place, Business Development, Innovation & Technology, Green Building & Sustainability czy Best Team. Przyznano również tytuł Osobowości Roku, który otrzymała Renata Kinde-Czyż, pełniąca funkcję prezesa zarządu Metro Properties.

Gala to uroczyste zwieńczenie 12 miesięcy wspaniałej współpracy kobiet biznesu – dziesiątek spotkań szkoleniowych i mentoringowych, inspirujących konferencji, trudnych chwil, małych i wielkich sukcesów wspaniałych kobiet – powiedziała Krystyna Swojak. – I przede wszystkim oferowania sobie przez panie wzajemnego wsparcia w budowaniu ścieżki kariery, tak by miały odwagę działać w sposób zdecydowany, wizjonerski i skuteczny – dodała.

Na uroczystej gali zebrało się ponad 240 osób z branży nieruchomości, chcących pogratulować zwyciężczyniom oraz wziąć udział w corocznej aukcji charytatywnej. W tym roku wsparła ona działalność Fundacji Dla Transplantacji. Podczas wydarzenia podkreślono, że kobiety pełnią coraz większą i niezwykle ważną rolę na rynku nieruchomości, wyróżniając się nie tylko kompetencją, odwagą i pomysłowością, ale również wrażliwością.

– Uważam, że branża nieruchomości w Polsce stwarza wspaniałe warunki pracy dla kobiet i mężczyzn. Nie ma tu podziałów, a są szalenie ciekawe pola biznesowe do zagospodarowania w zakresie projektowania, budowy, finansowania, obsługi prawnej czy samej analityki rynków nieruchomości. Jest to miejsce, gdzie wkraczają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak również trendy światowe w zakresie prowadzenia biznesów – oceniła w czasie gali Anita Pietrykowska reprezentująca firmę Panattoni, będącą partnerem strategicznym konkursu.

Patronem medialnym wydarzenia był portal e-biurowce.pl


0.0
Napisz pierwszy komentarz