PGE Narodowy

Oceanic w nowym środowisku od Interbiuro

|
Odwiedziliśmy powierzchnię biurową wykonaną przez Interbiuro dla firmy kosmetycznej Oceanic S.A. według projektu Workplace w Marynarska Business Park w Warszawie.

Byliśmy ciekawi, jakie odczucia towarzyszą użytkownikom biura oraz jak oceniana jest realizacja i rozwiązania projektowe?

Stonowany i ponadczasowy design z dużą ilością przeszkleń i okien fasadowych potęguję wrażenie otwartej przestrzeni, które jest tak cenne w obecnej covidowej rzeczywistości – taka opinia przywitała nas podczas sesji fotograficznej.

Efektem współpracy z Interbiuro jest stworzenie nowego środowiska pracy na potrzeby Oceanica.  Indywidualne podejście na etapie projektu jak i wykonawstwa pozwoliło na stworzenie przestrzeni biurowej, która jest odbierana jako idealne połączenie tego co w branży kosmetycznej jest najważniejsze – jest modnie, czysto i przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowane – ocenia Bartosz Kubicki Investment Manager w firmie Oceanic.

 

Bardzo praktycznym rozwiązaniem okazało się ukrycie coffe pointu na recepcji biura za przesuwnymi drzwiami, które są tłem dla ekspozycji nagród i wyróżnień, jakie otrzymała firma Oceanic za swoje osiągnięcia.

Również tutaj potwierdziła się dewiza Interbiuro o stosowaniu odpowiednich rozwiązań technicznych i materiałowych idących w parze z wysokiej jakości wykonaniem prac.

 

Wymagający Klient dbający o każdy detal wykonania był dodatkowym wyzwaniem na etapie realizacji, a efekt naszej pracy spełnił wszelkie oczekiwania zarówno Oceanica jak i Interbiuro – podsumowuje PM projektu Piotr Dworakowski.

 

Sami to oceńcie na zdjęciach z sesji fotograficznej.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz