PGE Narodowy

PIXEL 5 w Poznaniu nową lokalizacją showroomu Kinnarps

|
Efektywna przestrzeń nowego showroomu Kinnarps
Nowa lokalizacja showroomu Kinnarps
Prestiżowa biurowa lokalizacja ma nowego najemcę. Jest nimi Kinnarps – firma specjalizująca się w wyposażeniu przestrzeni pracy.

W nowym showroomie mają zostać wyeksponowane produkty marek, które należą do portfolio grupy. Ponadto będą się odbywały tutaj spotkania partnerów biznesowych, architektów i klientów. 


Nowa lokalizacja showroomu Kinnarps

PIXEL składa się z 5 obiektów o łącznej powierzchni ok. 55 tys. mkw. W 2013 roku kompleks został wyróżniony nagrodą Quadro dla architektonicznych ikon Poznania.

Kinnarps decydując się na lokalizację swojego showroomu w obiekcie PIXEL, chce podkreślić swoje podejście do przyjaznej przestrzeni biurowej oraz promowania nowoczesności. Jest to firma uważana za wyznaczającego kierunki lidera w branży. Aranżacją 150 mkw. powierzchni biurowej zajął się architekt Marcin Cieśla

Lokal znajduje się na przeszklonym parterze, co pozwoliło na osiągnięcie wrażenia otwartości zespołu pracującego wewnątrz. Dostęp światła sprawia także, że stanowiska pracy są odpowiednio doświetlone. Powierzchnia zachowała nieco industrialny charakter z nutą przytulności i gościnności. Architekt podkreśla, że możliwe to było dzięki doborowi wyposażenia z bogatego portfolio firmy. We wnętrzu zastosowano oszczędną kolorystykę wykończeń oraz tapicerek.

 
Efektywna przestrzeń showroomu Kinnarps

Przestrzeń została podzielona w taki sposób, aby goście mogli odkrywać strefy znajdujące się we wnętrzu. To lokal, który zapewnia nie tylko możliwość ekspozycji portfolio firmy, ale także stwarza przyjazne miejsce do współpracy z partnerami biznesowymi, architektami i klientami. W centralnej części znalazło się stanowisko do pracy projektowej. Nieopodal wygospodarowano miejsce dla strefy relaksu z przenikającą z zewnątrz zielenią, a także otwartym aneksem kuchennym. 

Zarówno firmie Kinnarps, jak i architektowi zależało na tym, aby było to miejsce spotkań oraz inspiracji. Kompleks PIXEL uważany jest za jeden z najbardziej prestiżowych oraz charakterystycznych obiektów w mieście. Świetnie też wpisuje się w koncepcję przestrzeni biurowej dla Kinnarps. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz