Giant

Sposoby na podwyżki cen energii elektrycznej

art. sponsorowany
Podwyżki cen energii elektrycznej sprawiają, że coraz więcej osób szuka sposobów optymalizacji zużycia wszystkich mediów. Firma Sabur przygotowała poradnik, który pomaga w efektywnym zarządzaniu zużyciem mediów.

Komunikaty o podwyżkach cen energii elektrycznej pojawiają się w wielu gazetach i portalach informacyjnych. Wg szacunków Instytutu Energetyki Odnawialnej (IEO) po 2020 r. Polska będzie miała najwyższe w Europie ceny hurtowe energii i taryfy dla wszystkich grup odbiorców. Coraz więcej osób zastanawia się, jak wpłynie to na gospodarkę i czy polscy eksporterzy stracą konkurencyjność. W związku z tym, przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, dzięki którym będą mogli wpływać na wysokość opłat za zużyte media w przedsiębiorstwie i pomimo wzrostu cen za energię elektryczną oferować konkurencyjne ceny produktów i usług. 

Jak radzą eksperci, warto optymalizować nie tylko zużycie energii elektrycznej, ale wszystkich mediów. Tych sposobów optymalizacji jest wiele, jak chociażby korzystne ceny zakupu mediów użytkowych, monitoring ich zużycia i wczesne ostrzeganie przed przekroczeniami i awariami czy planowanie zmian organizacyjnych. 

Wszystkie zasady zarządzania i monitoringu zużycia mediów zostały opisane i zebrane w publikacji „7 zasad efektywnego zarządzania zużyciem mediów w Twoim obiekcie”. Jest to bezpłatny przewodnik po optymalizacji zużycia mediów, w którym znajdują się sposoby zaradcze na prognozowane wzrosty cen zużycia mediów. 

E-book przygotowali eksperci z firmy Sabur, którzy na co dzień pomagają firmom w planowaniu i monitorowaniu zużycia mediów w obiektach przemysłowych, logistycznych oraz biurowcach. Materiał w postaci e-booka można pobrać ze strony: https://monitoring-zuzycia-mediow.sabur.com.pl/

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz