Giant

Interbiuro kreuje wystrój biur Forda

Warszawa. Fototapety w salach konferencyjnych będą prezentować bogatą historię firmy.

Biura Ford Polska w warszawskim biurowcu Marynarska Business Park już niebawem zyskają zupełnie nowe oblicze za sprawą firmy Interbiuro, która realizuje tam obecnie projekt poprawy estetyki. Zakrojony na szeroką skalę remont początkowo nie zakładał drastycznych zmian. Planowano zachowanie kolorystyki, przeprowadzenie liftingu powierzchni oraz wykonanie prostych prac remontowych, takich jak odmalowanie biura, wymiana wykładziny oraz mebli w strefie recepcji. Ostatecznie zdecydowano się na bardziej radykalne rozwiązania, które pozwolą na całkowitą zmianę estetyki wnętrza biura. Fototapety, które ozdobią sale konferencyjne będą prezentować bogatą historię Forda.

- Każda sala reprezentuje kawałek historii: od sali retro, w której umieszczono zdjęcia z Henrym Fordem, linię montażową, fabrykę i pierwsze modele samochodów, poprzez sale ze zdjęciami aut z lat 60 i 70 po sale ze współczesnymi modelami - mówi prowadząca projekt Ewa Pieklik z firmy Interbiuro.

Na tym jednak nie koniec. Projekt zakłada także umieszczenie w kuchni motywów kwiatowych oraz odświeżanie strefy recepcyjnej, która stanie się przestrzenią stwarzającą możliwość komfortowej pracy.

- W efekcie bardzo oszczędnymi środkami, doborem materiałów, kolorystyką, czystością formy wykreowaliśmy wspólnie z klientem elegancką przestrzeń biurową – dodaje Ewa Pieklik.

Interbiuro działa już na rynku od dwunastu lat wspierając swoich klientów doświadczeniem w projektowaniu, aranżacji i realizacji biur. Firma realizuje także kompleksowe remonty i wyposażenie biur.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Dominika :
Wystrój biura nie musi być szary i nudny dotyczy to zarówno miejsca pracy jak i pomieszczenia w domu. Ważna jest gra dodatków:) Powiem szczerze miałam dość klasycznych foteli biurowych, w których czułabym, że zaraz mogę zasnąć, szukałam czegoś sportowego, by poczuć tą szybkość , moc i .... i trafiłam na fotele firmy Akracing! Nie dość, że sportowe to bardzo wygodne :)kółka nierysujące podłogi regulowana wysokość, i regulowane podłokietniki, a co najciekawsze to są fotele kubełkowe!! Coś niesamowitego:)
17 lutego 2013 18:03