Interbiuro zaprasza do kina

31 października zaproszonym gościom zostanie zaprezentowany film „Miłość”  w reż. Michaela Haneke
31 października zaproszonym gościom zostanie zaprezentowany film „Miłość” w reż. Michaela Haneke
Już od blisko trzech lat architekci, deweloperzy oraz inwestorzy spotykają się w kinie Muranów podczas specjalnych pokazów przedpremierowych filmów.

Organizatorami spotkań jest firma Interbiuro wraz z dystrybutorem  filmowym Gutek Film. Podczas niedawnego seansu, 13 września, widzowie zgromadzeni w kinie Muranów obejrzeli kolejną premierę, obraz Benha Zeitlina pod tytułem „Bestie z południowych mórz”. 

 - Repertuar tego kina to gwarancja najwyższej jakości artystycznej filmów, a udział w  pokazach premierowych jest zawsze traktowany przez osoby zaproszone jako niecodzienne  wydarzenie – mówi Renata Mikołajczyk-Chołuj, Dyrektor PR i Promocji firmy Interbiuro. - Poprzez kontekst wydarzenia kulturalnego chcemy promować markę, budować dobre relacje biznesowe z naszymi partnerami, a kino proponowane przez Romana Gutka, pomysłodawcę  i organizatora największego i najciekawszego festiwalu w Polsce Nowe Horyzonty  we Wrocławiu, to gwarancja wydarzenia  najwyższej jakości. Wspierając i promując takie wydarzenia wzmacniamy wizerunek firmy wnoszącej nowe wartości w relacje biznesowe – wyjaśnia.

Widzowie na przestrzeni lat obejrzeli m.in. ,,Skóra” w reżyserii  Pedro Almodovara, ”Co nas kręci, co nas podnieca”  Woodyego Allena, czy  „Wstyd”  Steve mc Queena.

Spotkania w kinie Muranów to także dobra okazja, aby po seansie, przy lampce wina wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Organizatorzy już zapraszają na kolejny pokaz, tym razem odbędzie się on 31 października a zaproszonym gościom zostanie zaprezentowany film „Miłość”  w reż. Michaela Haneke zdobywcy tegorocznej Złotej Palmy w Cannes. Poniżej prezentujemy kilka scen z tego filmu.


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz