biurowiec w Katowicach, Chorzowska 108 - zdjęcie
Opal Maksimum Commercialisation / Rental
40-084 Katowice
Opolska 22
  • +48 783 500 147
  • +48 32 788 99 00
  • agnieszka.kopczyk@opal2.pl
  • http://www.opal.pl

Spółka Maksimum działa głównie na terenie Aglomeracji Śląskiej. Przez lata swojej działalności stała się właścicielem wielu nieruchomości. Aktywne uczestnictwo w rynku poprzez komercjalizację nieruchomości, jak i prowadzenie inwestycji, w tym rewitalizacji obiektów – pozwoliło nam na zdobycie szerokiej wiedzy, a jednocześnie stało się podstawą sukcesu.

 

Prowadzimy głównie działalność w zakresie inwestycyjnym, deweloperskim, rewitalizacji obiektów zabytkowych i poprzemysłowych, komercjalizacji nieruchomości, a także doradztwie w zakresie lokat kapitału inwestycyjnego oraz doradztwa w usługach telefonii komórkowej.

 

Nasze doświadczenie w zakresie prowadzenie projektów rewitalizacyjnych pozwala na nadanie niszczejącym obiektom ich dawnej świetlności. Rewitalizując je przyczyniamy się nie tylko do poprawy wizerunku i estetyki Śląska, ale również do jego rozwoju, a tym samym polepszenia jakości życia mieszkańców. Śląsk to region, który ulega ciągłym przekształceniom i stałemu rozwojowi. Nam zależy na tym aby poprzez nasze działania jeszcze bardziej zyskał na atrakcyjności pod względem zamieszkania, odwiedzania i prowadzenia własnej działalności. W naszych koncepcjach zagospodarowania łączymy tradycję i nowoczesność.

 

W ofercie posiadamy biura, magazyny, powierzchnie handlowe, centra logistyczne, hotele, kamienice, tereny inwestycyjne oraz działki budowlane.