Procontent Communication Profesjonalna komunikacja w biznesie Public Relation
00-023 Warszawa
ul. Widok 5/7/9
  • procontent@procontent.pl
  • www.trustcheck.pl.

Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z największych światowych sieci firm public relations Global Reach PR. Poprzez 35 oddziałów na 5 kontynentach Global Reach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych.  Główna siedziba sieci mieści się w Londynie.

Firma Procontent Communication została założona w odpowiedzi na dynamiczny rozwój potrzeb komunikacyjnych polskich przedsiębiorstw i organizacji otoczenia biznesu. Procontent Communication specjalizuje się w realizacji projektów z wielu obszarów komunikacji korporacyjnej. Usługi świadczone przez Procontent Communication w tym zakresie to m.in.: audyty, opracowanie strategii komunikacji korporacyjnej firmy, prowadzenie biura prasowego firmy, szkolenia medialne, media relations, a także organizacja konferencji prasowych oraz opracowanie: programów budowania relacji skierowanych do stakeholders, programów B2B, lojalnościowych oraz programów, których celem jest dotarcie do kluczowych liderów opinii.
Impulsem do stworzenia firmy była możliwość wykorzystania dotychczasowego know-how w dziedzinie komunikacji
i połączenia go z najnowszymi technologiami informatycznymi w celu stworzenia prawdziwie innowacyjnej e-usługi.

Działania public relations są jednym z kluczowych narzędzi zarządzania. Muszą być oparte na szerokim i długofalowym spojrzeniu na komunikację, tylko wówczas firmy mogą budować pozytywne relacje z otoczeniem wewnętrznym
i zewnętrznym. Coraz ważniejszym elementem w komunikacji firm staje się komunikacja z pracownikami i ich rozwój zawodowy, dlatego też  usługi komunikacyjne świadczone przez Procontent Communication uzupełnia oferta z zakresu business coachingu.

Organizowane przez firmę
« ZAKOŃCZONE