Grupa Medialna Nieruchomości Konferencje
05-092 Łomianki
Jedności Robotniczej 29
  • (+48) 22 839 82 86
  • (+48) 22 201 34 82
  • szkolenia@gmnieruchomosci.pl
  • www.gmnieruchomosci.pl

Grupa Medialna Nieruchomości od 5 lat aktywnie uczestniczy w rynku gospodarowania nieruchomościami:

1. Redagując branżowe portale internetowe dla zarządców, administratorów, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych, w skład których wchodzi:

    Portal Zarządzania Nieruchomościami www.zarzadcy.com.pl,     Portal Wspólnota Mieszkaniowa www.wspolnotamieszkaniowa.pl,     Portal Świadectw Energetycznych www.swiadectwaenergetyczne.edu.pl.

2.Organizując szkolenia dla różnych grup zawodowych z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Celem warsztatowych szkoleń jest wyposażenie uczestników w szeroką, teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą branży nieruchomości, pozwalająca im na swobodne poruszanie się na rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalne szkolenia prowadzone przez najwybitniejszych specjalistów z kraju, jak również dostęp do innowacyjnych rozwiązań na rynku.

3.Organizując konferencje oraz seminaria

Naszym odbiorcom dostarczamy szerokiej wiedzy merytorycznej na najwyższym poziomie, przekazywaną przez wybitnych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Udział w konferencji pozwoli zapoznać się z aktualnymi problemami branży, nowościami pojawiającymi się na rynku oraz będzie też świetną okazją do nawiązania ciekawych kontaktów.

4. Pozyskując dofinansowanie ze źródeł unijnych i krajowych.

Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej dla projektów inwestycyjnych, badawczych oraz szkoleniowo-doradczych. Nasze usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego wniosku oraz wysoką skutecznością działania.
 

Organizowane przez firmę
« ZAKOŃCZONE