PGE Narodowy

Warszawska odsłona Real Estate Talks

|
Real Estate Talks Warszawa
Real Estate Talks Warszawa
27 listopada w Business Garden należącym do Vastint Poland odbyło się spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla branży nieruchomości z cyklu Real Estate Talks.

Real Estate Talks jest cyklem bezpłatnych spotkań inspiracyjnych, przeznaczonym dla osób związanych z branżą nieruchomości, budownictwa oraz im pokrewnym. Podczas każdego ze spotkań przedstawiany jest blok tematyczny, składa się ono również z biznes miksera oraz bankietu.

Na spotkaniu w Warszawie pojawiły się laureatki poprzedniej edycji Top Woman in Real Estate: Danuta Dzierżak z Axi Immo, Agnieszka Kalinowska-Sołtys - Apa Wojciechowski Sp. z o.o. Architekci oraz Monika Dębska-Pastakia - Knight Frank.

Świetne wydarzenie z dużą dozą dobrej energii. Czekamy na kolejne – mówiła po spotkaniu pani Monika Dębska-Pastakia, prezes Knight Frank.

Była to świetna okazja do zainspirowania się i wzięcia udziału w warsztatach umiejętności networkingowych. Praktyk i trener networkingu Artur Sójka poprowadził również moderowany biznes mikser w czasie wydarzenia.

Kontrowersyjny temat spotkania Ludzie nie są ważni… zachęcił do dyskusji, w jaki sposób można wykorzystać nasz największy potencjał, którego zazwyczaj nie dostrzegamy i nie doceniamy, czyli sieć kontaktów. Ostateczną konkluzją było stwierdzenie, że ludzie nie są ważni, ponieważ są najważniejsi. Jak stwierdzili organizatorzy, to dzięki rekomendacjom, poleceniom i dobrym relacjom rozwijamy nasz biznes.

Bardzo ciekawa inicjatywa, zorganizowana z dużą dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a połączenie konwencji networkingu wraz z warsztatami z tego zakresu, bezcenne. O lepszego szkoleniowca z doświadczeniem, chyba trudno, brawo Artur Sójka. Na pewno będę wspierał to przedsięwzięcie i mówił o nim wszystkim głośno, a szczególnie kobietom – stwierdził jeden z uczestników wydarzenia, Artur Sitek, Zielona Energia.

W spotkaniu wzięło udział niemal 100 osób, a wejściówki w 2 dni od ogłoszenia daty spotkania.

Kolejne wydarzenia Real Estate Talks odbędą się we wszystkich największych miastach w Polsce w następujących miejscach i terminach:

• I połowa lutego 2019 - Kraków

• II połowa lutego 2019 - Wrocław

• marzec 2019 - Poznań

• kwiecień 2019 - Łódź

• czerwiec 2019 - Warszawa - spotkanie z laureatkami Top Woman 2019

• I połowa września 2019- Gdańsk

• koniec listopada 2019 – Warszawa

Informacje o wydarzeniach można znaleźć na stronie https://www.topwoman.pl/real-estate-talks/ oraz w mediach i mediach społecznościowych.


Ten wieczór był rownież okazją dla organizatorów do przekazania informacji o kolejnej edycji i kategoriach konkursu Top Woman in Real Estate. Zgłoszenia będzie można nadsyłać od 15 stycznia 2019 r. i przyjmowane będą do końca lutego.

W następnej edycji pojawi się kilka nowych kategorii w tym: PR & Marketing, Consulting & Law, Asset & Property Management, Banking & Finance, Engineering oraz Best Team dla zespołów zarządzanych przez panie, w których składzie jest co najmniej 60 proc. kobiet oraz które dokonały czegoś wyjątkowego w ub. roku.

Już teraz można kupić bilet na galę Top Woman in Real Estate w specjalnej cenie first minute: https://topwoman2019.evenea.pl

 

Partnerami Real Estate Talks w Warszawie byli:

Główny Partner/Partner Miejsca: VASTINT POLAND

Partner networkingu: HILLWOOD

Partner: Agis Nieruchomości

Partnerzy wspierający: WIREP, PRO-PROGRESSIO

Partner Meeting Place: Centrum IKEA dla Firm

Kawę Lavazza serwowała firma Endurance Sp z o.o.


2.0
Napisz pierwszy komentarz