Giant

Akcja #property4heroes zrzesza coraz więcej firm z branży nieruchomości

|
Obecnie w ramach akcji do pracowników służby zdrowia trafia około 1150 posiłków.
Obecnie w ramach akcji do pracowników służby zdrowia trafia około 1150 posiłków.
Kolejne firmy z branży nieruchomości dołączają się do akcji, która pomaga w dostarczaniu jedzenia do placówek medycznych i szpitali. Obecnie do pracowników służby zdrowia walczących z pandemią COVID-19 trafia około 1150 posiłków dziennie.

Siła tkwi w zespole

Działanie w pojedynkę nigdy nie będzie tak skuteczne, jak w grupie. Mogą się o tym przekonać lekarze, pielęgniarki oraz inne osoby pracujące w służbie zdrowia, które na co dzień walczą z koronawirusem. Wiele firm, z branży nieruchomości komercyjnych, również podjęło tę walkę, pomagając codziennymi posiłkami osobom pracującym w służbie zdrowia, które nie mogą wrócić z pola bitwy do domu.

Pomoc udzielona jest około 16 placówkom medycznym i szpitalom. W akcję włączyły się najwieksze firm związanych z nieruchomościami: Skanska, Echo Investment, CPI Property Group, Savills, Vastint, Immofinanz, Globalworth, EPP czy Panattoni. Łącznie jest ich już 12, a co jakiś czas dołączają się nowe.

 

Dostarczono ponad 40 tys. posiłków

Szacuje się, że na przestrzeni kwietnia, maja i pierwszej połowy czerwca zostanie dostarczonych około 40 tys. posiłków! W ten sposób firmy, które zaangażowały się w całą akcję, chcą podziękować służbie zdrowia, za tak duże poświęcenie, którym jest narażanie swojego zdrowia i życia dla innych. Dzięki temu, że posiłki najczęściej pochodzą od najemców gastronomicznych, którzy znajdują się w budynkach firm, wspierani są również operatorzy gastronomiczni. Chodzi o to, aby jak najbardziej pomagać sobie nawzajem w jednych z najtrudniejszych czasów, kiedy należy walczyć z COVID-19.

Działanie w ramach #property4heroes nie kończy się tylko na dowożeniu posiłków. Osoby pracujące w szpitalach i placówkach medycznych są zaopatrywane w produkty, które mają chronić ich życie przed zarażeniem się koronawirusem, ale również niektóre z placówek mogą liczyć na nowe urządzenia, potrzebne w skuteczniej walce o zdrowie i  życie pacjentów.

Akcja #property4heroes jest otwarta na przyjęcie nowych firm, które chciałyby mieć wpływ na podniesienie jakości życia osób, które na co dzień walczą z koronawirusem w swoich miejscach pracy, ale także zakupując dodatkowy sprzęt medyczny, pomagają skuteczniej leczyć chorych. W takich sytuacjach jak ta widać, jak ważne jest połączenie sił nawet w przypadku takich jednostek gospodarczych, które na co dzień ze sobą konkurują.


0.0
Napisz pierwszy komentarz