Giant

Przedłużenia na blisko 1800 mkw.

Kompleks Marynarska Business Park
Kompleks Marynarska Business Park
Dwóch wieloletnich najemców kompleksu biurowego Marynarska Business Park przedłużyło umowy najmu na blisko 1800 mkw.

W warszawskim biurowcu Marynarska Business Park doszło do przedłużenia umów najmu na niemal 1800 mkw. W obiekcie na dłużej zostaną dwaj wieloletni najemcy obecni w kompleksie od początku jego istnienia. Pierwszą z nich jest Ford Polska sp. z o. o. Lider branży motoryzacyjnej w Marynarska Business Park zajmuje ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej. Drugim najemcą jest FCE Bank SA Oddział w Polsce. Jest to spółka oferująca produkty wykorzystywane do finansowania zakupu samochodów marki Ford w Polsce. Zostanie ona na zajmowanej dotychczas powierzchni 683 mkw. W procesie przedłużenia umów właściciela obiektu – firmę Heitman, reprezentowali doradcy z JLL, zaś najemców wspierał Cushman & Wakefield.

Kompleks Marynarska Business Park jest na bieżąco dostosowywany do potrzeb rynku i najemców. W biurowcu zostały wdrożone udogodnienia takie jak np. dedykowany Shuttle Bus (w okresie remontu ulicy Marynarskiej przewozi on pracowników na trasie Metro Wilanowska – PKP Służewiec). Dla osób dojeżdżających do pracy rowerem przeznaczone są zewnętrzne i wewnętrzne parkingi rowerowe, samoobsługowa stacja naprawy rowerów, a także szatnie i prysznice. 

Strategią naszej firmy jest zapewnienie w Marynarska Business Park warunków sprzyjających rozwijaniu biznesu oraz zwiększenie komfortu osób pracujących w biurowcu. Cieszymy się, że działania prowadzone przez stabilny zespół ekspertów znajdują uznanie wśród naszych wieloletnich najemców. Przedłużenia umów najmu przez firmy, które już wiele lat temu wybrały Marynarska Business Park na swoje siedziby, są potwierdzeniem na wciąż atrakcyjną ofertę kompleksu dla wymagających klientów, zwłaszcza na tak konkurencyjnym warszawskim rynku – mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management – Europe w firmie Heitman.

Kompleks biurowy Marynarska Business Park składa się z czterech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 mkw. Posiada on certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą w kategorii „Asset”.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz