INTER-BUD Developer Deweloperzy
Kraków
Czerwone Maki 65
  • +48 539 730 064
  • +48 728 429 637
  • fabryczna@inter-bud.pl
  • www.fabrycznaofficepark.pl
  • www.inter-bud.pl
INTER-BUD Developer – jakość i doświadczenie

Jesteśmy znanym deweloperem w Krakowie, z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nasze inwestycje takie, jak Grzegórzki Park, Piasta Towers, osiedle przy ul. Raciborskiej czy kamienica „Vis-a-vis” wyróżnia dbałość o detale, formę architektoniczną i przestrzeń wspólną. Wielokrotnie byliśmy nagradzani za konsekwentną realizację ogólnodostępnych przestrzeni miejskich oraz tworzenie ram dla budowy więzi społecznych w oparciu o własną infrastrukturę socjalną. Jesteśmy również 5-krotnym zdobywcą Tytułu Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku.

Jako ceniony deweloper budowlany wybudowaliśmy i przekazaliśmy mieszańcom 4000 mieszkań i apartamentów, 6 dużych osiedli mieszkaniowych oraz 4 osiedla domów jednorodzinnych w doskonałych lokalizacjach w Krakowie, w których każdy znajdzie dla siebie tę idealną. Co więcej, każdy z naszych klientów ma gwarancję, że wraz z podjęciem decyzji o inwestycji mieszkaniowej może liczyć na naszą kompleksową obsługę oraz doświadczenie, którym chętnie wspomożemy podczas wyboru lokalizacji i Twojego nowego mieszkania w Krakowie.

 

Czym się zajmujemy?

Nasza działalność jako dewelopera budowlanego w zakresie inwestycji mieszkaniowych obejmuje: zakupy gruntów, projektowanie budynków w oparciu o własne biuro projektowe, realizację inwestycji budowlanych, sprzedaż lub wynajem budynków, administrację i zarządzanie nieruchomościami.

To, co cechuje nasze działania to terminowe realizowanie inwestycji, stała i doświadczona kadra pracowników, zarówno biurowo-administracyjnych, jak i budowlanych, współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz własny dział sprzedaży i obsługi klienta.

W naszej pracy dewelopera budowlanego i w trakcie realizacji każdej inwestycji kierujemy się też ścisłą dokładnie przestrzeganą polityką jakości. Aby realizować tę strategię, prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i - co istotne - jesteśmy elastyczni i na życzenie klienta realizujemy zmiany lokatorskie w wybranych mieszkaniach.

INTER-BUD Developer jest częścią Grupy INTER-BUD, która posiada szereg innych specjalizacji takich, jak:

- generalne wykonawstwo inwestycji,

- wykonawstwo usług remontowo-budowlanych i instalacyjnych,

- wykonawstwo robót drogowych i ziemnych,

- wykonawstwo i montaż systemów elewacyjnych,

- wykonawstwo i montaż stolarki PCV,

- projektowanie i wykonawstwo techniki basenowej.