Do grona najemców biurowca dołączyły GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. oraz kantyna La Bocca. Pierwsza z nich zajmuje się produkcją wirówek i dekanterów, które znajdują zastosowanie m.in. w branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej. W Batory Office Building II przedsiębiorstwo wynajęło ok. 300 m kw. powierzchni. Kantyna La Bocca wynajęła natomiast ok. 317 m kw. powierzchni na parterze obiektu. Dzięki tym transakcjom na obecną chwilę obiekt skomercjalizowany jest już w 80 proc.
Według Liebrecht & wooD, komercjalizatora obiektu, atutem obiektu jest jego umiejscowienie - przy Alejach Jerozolimskich, a przy tym w pobliżu Trasy Salomea-Wolica. Ów droga ekspresowa umożliwia dotarcie w szybkim czasie na Lotnisko Chopina oraz łatwiejszy wyjazd w kierunku Krakowa i Katowic.
Kamila Zębik z Liebrecht & wooD komentuje: W wielu europejskich stolicach kompleksy biurowe powstają właśnie na obrzeżach miast, w pobliżu autostrad oraz lotnisk. Południowo-zachodnia część Warszawy staje się kolejnym ważnym ośrodkiem biznesowym stolicy. Jako jedni z pierwszych dostrzegliśmy potencjał tego miejsca, realizując już w latach 90. kompleksy biurowe przy Al. Jerozolimskich.
Batory Office Building II oferuje łącznie ponad 7800 m kw. powierzchni do wynajęcia Budynek został oddany do użytku w 2009 r. Bliźniaczy obiekt Batory Office Building I został sprzedany przez Liebrecht & wooD w 2008 r.