IMMOBILE K3 ma nowego najemcę. Do biurowca wprowadza się Quiosque

|
Biurowiec Immobile K3, źródło: strona www.immobile-k3.pl
Biurowiec Immobile K3, źródło: strona www.immobile-k3.pl
W nowych biurach w bydgoskim biurowcu IMMOBILE K3 odzieżowa marka Quiosque pojawi się na początku października. Już teraz na dachu budynku pojawiło się firmowe logo nowego najemcy.

Biurowiec usytuowany jest w prestiżowej okolicy, tuż przy Placu Kościeleckich w Bydgoszczy. Quiosque wprowadzi się do IMMOBILE K3 już za ok. 2 tygodnie i zajmie 630 mkw. pow. Biura klasy A, które zajmie nowy najemca, położone będą na drugim piętrze obiektu.

 

Quiosque jest bydgoską marką. Pomimo ekspansji sieci sklepów na cały kraj, nasze główne biuro pozostało właśnie tutaj. Niezwykle cieszy nas nowa siedziba w samym sercu Bydgoszczy, zwłaszcza że na sąsiadującej ulicy Długiej, prawie 30 lat temu, otwarty został pierwszy sklep sieci – zaznaczyła Agnieszka Krzywańska, Dyrektor Zarządu PHB S.A., spółki, do której należy Quiosque.

 

Quiosque jest polską marką odzieżową z długą tradycją. Pierwszy sklep został bowiem otwarty w 1992 r. Teraz sieć sprzedaży obejmuje już ponad 160 salonów, a marka równocześnie dynamicznie rozwija internetowy kanał sprzedaży. Tym samym Quiosque pod względem liczby sklepów jest największą siecią w kraju skierowaną do kobiet. W 2021 r. Quiosque znalazł się w strukturach giełdowego konglomeratu – Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

 

Jesienna kolekcja z miastem w tle

Jednak usytuowanie biur w sercu Bydgoszczy nie stanowi jedynego akcentu świadczącego o przywiązaniu marki do miasta. Już wkrótce bowiem w sklepach sieci Quiosque pojawi się nowa kolekcja marki, której sesja wizerunkowa zrealizowana została na tle najciekawszych miejsc znajdujących się właśnie w Bydgoszczy.

 

Bydgoszcz to piękne miasto, które doskonale posłużyło nam jako tło do sfotografowania jesiennej kolekcji. Być może wraz z promocją ubrań, zachęcimy nasze klientki do odwiedzenia tych miejsc – podkreśliła Agnieszka Krzywańska.

 

Oprócz biur, w których swoje obowiązki będą wypełniać pracownicy centrali Quiosque, w IMMOBILE K3 znajdzie się także m.in. studio fotograficzne, a także sklep. Zwłaszcza ten ostatni ma być wyjątkowy, gdyż nie będzie w nim standardowej obsługi – za ladą staną bowiem pracownicy poszczególnych działów, dzięki czemu klienci będą mogli zrobić zakupy, korzystając z profesjonalnej porady np. głównej projektantki lub szefowej sieci. Takie rozwiązanie ma umożliwić przybliżenie marki klientkom Quiosque.

 


0.0
Tagi: Bydgoszcz
Napisz pierwszy komentarz