Pierwsza na świecie budka akustyczna podłączona do sieci w ofercie Kinnarps

|
Ofertę Kinnarps wzbogaciła nowoczesna akustyczna budka telefoniczna Framery One. Podłączenie do sieci umożliwia powiązanie z systemem rezerwacji, a jej użytkownicy są informowani, czy budka jest zajęta, czy wolna.

Innowacyjnym systemem Kinnarps można zarządzać, korzystając z ekranu dotykowego. Nad działaniem jego funkcji czuwa Framery Connect.

Framery One, wyróżniająca się niezwykle wysokim poziomem izolacji akustycznej, pozwala na pracę w umożliwiającej pełne skupienie ciszy, zarówno bez hałasów docierających z zewnątrz, jak i bez pogłosu wewnątrz budki. Dzięki temu można wygodnie prowadzić rozmowy w otwartej przestrzeni biura.

 

Budkę można skroić na miarę indywidualnych potrzeb

Framery One można dopasować do stylu całego biura – dostępna jest bowiem szeroka gama kolorystyczna zarówno ramy, jak i wnętrza. Podstawowym materiałem, z którego wykonano budkę, jest stal, która zapewnia ognioodporność konstrukcji. Co ważne, 95 proc. materiału użytego do jej budowy można poddać recyklingowi. Takie rozwiązania służą więc nie tylko bezpieczeństwu użytkowników, ale i planety. Ponadto, Framery One wyposażono w system wentylacji, który zapewnia dopływ świeżego powietrza, a tym samym ułatwia skupienie na pracy i podnosi efektywność wykonywania zadań.

 

Kabina konferencyjna idealna do spotkań hybrydowych

Drugim nowym, równie ciekawym rozwiązaniem przygotowanym z myślą o nowoczesnych biurach jest Framery 2Q Huddle, czyli kabina konferencyjna przeznaczona do spotkań zarówno stacjonarnych, jak i hybrydowych – w kabinie zamontowano uchwyt na monitor oraz tablicę na przeciwległej ścianie, dzięki czemu każdy z obecnych, również wirtualnie, może brać aktywny udział w spotkaniu. W środku zmieszczą się cztery osoby, dla których przewidziano wystarczająco dużo miejsca, tak, by zmieściły się również np. laptopy. Jednak w razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia dwóch dodatkowych krzeseł.

Framery to fiński producent dostarczający zarówno budki telefoniczne, jak i kabiny akustyczne. Stanowią one idealne uzupełnienie przestrzeni biurowych typu open space oraz activity-based working. Ich instalacja jest szybka i bezproblemowa.


3.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz