Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Ukwiecone eventy

fot. Kwiaty dla biura
Jak stworzyć wyjątkowy klimat dla ważnych wydarzeń? Niegdyś uważano, że najważniejsze są elementy techniczne, jak np. oświetlenie czy nagłośnienie. Dziś coraz częściej sięga się po kwiaty, ponieważ tylko one mogą w tak wyjątkowy sposób dopełnić wydarzenie.

 

O czym należy pamiętać aranżując profesjonalną oprawę kwiatową i dekoracyjną dla eventów? Po pierwsze, dekoracje powinny pasować do rangi wydarzenia. Kwiaty są częścią scenografii, więc nie mogą przytłoczyć całego wnętrza. Muszą subtelnie podkreślić charakter wydarzenia i dodać mu prestiżu. Ważną rolę ogrywa kolorystka dekoracji i bukietów. Wiele eventów ma jakieś kolory przewodnie, które wynikają chociażby z logotypu danego wydarzenia. Często barwy te pojawiają się w wielu elementach wystroju, więc i kwiatowe dekoracje powinny z nimi współgrać. Niepasujące kolorystycznie ozdoby mogą zaburzać wizualny odbiór całej przestrzeni, a czasem wręcz drażnić uczestników wydarzenia.

Ważne jest także rozważne rozmieszczenie kwiatów i innych ozdób. Przede wszystkim nie powinno ich zabraknąć w miejscach strategicznych, czyli tam gdzie będą pojawiać się uczestnicy wydarzenia i gdzie będą odbywać się ważne jego elementy, czyli np. na scenie, w recepcji. Rozstawiając bukiety, kwiaty doniczkowe czy inne ozdoby w miejscu, w którym będzie odbywał się event należy pamiętać o tym, by nie umieszczać ich w punktach, w których będą przeszkadzać. Źle rozmieszczone dekoracje mogą utrudniać prace organizatorom wydarzenia, obsłudze technicznej, utrudniać uczestnikom przemieszczanie się czy wręcz stanowić niebezpieczeństwo po przewróceniu. Organizując eventy warto zatem korzystać z doświadczenia profesjonalistów i to im zlecać aranżację zielenią, ponieważ dzięki ich umiejętnościom można uniknąć złego rozmieszczenia dekoracji. Co więcej, profesjonaliści bazując na swoim doświadczeniu są też w stanie szybko zająć się zarówno dekoracją pomieszczeń przed wydarzeniem, jak i zdemontować kwiatowe ozdoby po zakończeniu. W przypadku organizacji eventów czas jest bardzo ważny, dlatego warto oszczędzić go i zlecić działania związane z oprawą kwiatową i dekoracyjną profesjonalnym firmom.

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz