HUBWORK- coworking/ biura na godziny- Biuro nr 1.6 o powierzchni 20,1 m2 z 6 stanowiskami

Kraków, Czyżówka 14  • https://hubwork.pl/
Wynajem
Powierzchnia : 20.1 mkw.
Czynsz : Oferta przedstawiana indywidualnie
Koszty eksploatacyjne : wliczone w cenę, poza tym pełna obsługa sekretariatu, spotkań, sale konferencyjne oraz korzystanie z drukarki/ skanera- limitowane (w cenie)
Komercjalizacja
FYI Commercial Consulting
30-305 Kraków
Wasilewskiego 20/1
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://fyicc.pl/
  • +48 535 25 22 35
  • biuro@fyi.com.pl
  • sekretariat@fyi.com.pl
zapytaj o ofertę

Prośba o kontakt z administratorem powierzchni w celu potwierdzenia dostępności

Doskonała lokalizacja-okolice Ronda Matecznego, możliwość korzystania z 3 sal konferencyjnych. W ofercie posiadamy także  dwa pokoje czterososobowe przeznaczone do spotkań.

Elastyczność i serwis

Wynajmujący, niezależnie od tego, czy decyduje się na gabinet dwuosobowy na kilka miesięcy, czy biuro dla kilkorga pracowników na rok lub dłużej, otrzymuje w cenie możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych udogodnień, w tym sekretariatu, sali konferencyjnej z możliwością dostosowania jej wielkości w zależności od potrzeb, jak też zaplecza biurowego i socjalnego. mi

Nowoczesność i wygoda

Nasza koncepcja to biuro all inclusive – oddajemy do Twojej dyspozycji wnętrze z zapleczem usług, które pozwalają Ci nie myśleć już o niczym, poza swoją pracą. Kompletnie wyposażone, nowocześnie urządzone wnętrza HUBWORK są gotowe do użytkowania od zaraz, na tak długo, jak potrzebujesz.

Doskonała lokalizacja

Odpowiadamy na potrzeby lokalowe nowoczesnych przedsiębiorców. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego i wysoki standard wyposażenia przestrzeni biurowej pomogą zapracować na sukces Twojej firmy. Wynajem biura serwisowanego to prosty i innowacyjny sposób na siedzibę Twojej firmy w centrum Krakowa.

Biuro: Hubpoint
Kraków,
Powierzchnia inwestycji:
Biurowa      :       m2
Doskonała lokalizacja-okolice Ronda Matec...

Przejdź do inwestycji