CHB14 - lokale biurowe do wynajęcia, PIĘTRO II - 45 mkw.

Kraków, Christo Botewa 14  • http://www.chb14.com/
Wynajem
Powierzchnia : 45 mkw.
Czynsz : INFORMACJA U DEWELOPERA
Koszty eksploatacyjne : 14 PLN netto/m2/miesiąc
Komercjalizacja
CHB14
Kraków
Christo Botewa 14
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://www.chb14.com/
  • 665 160 136
  • administracja@chb14.com
zapytaj o ofertę

CHB 14 to nowoczesny biurowiec położony w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14. Obiekt stwarza doskonałe warunki do rozwoju biznesu z powodu swojej lokalizacji.

CHB 14 to nowoczesny biurowiec położony w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14. Obiekt  stwarza doskonałe warunki do rozwoju biznesu z powodu swojej lokalizacji. Położenie budynku umożliwia sprawny dojazd z dowolnej części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Jednak najważniejszym atutem, w tym zakresie, jest niewielka odległość od węzła Bieżanów na autostradzie A4 co w chwili obecnej zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową, a po zakończeniu wschodniej obwodnicy Krakowa umożliwi doskonałe połączenie również z Polską północno-wschodnią.

Bryła budynku pod względem architektonicznym przywodzi na myśl minimalistyczną ponadczasowość, a dbałość o wysoki standard wykończenia  zarówno elementów zewnętrznych jak też wewnętrznych to niewątpliwe atuty tej inwestycji. Budynek wyposażony jest w dwie szybkobieżne windy, posiada podziemny garaż oraz szereg usprawniających i ułatwiających pracę systemów, jak na przykład DSO czy system kontroli dostępu.

Na parterze budynku, poza reprezentacyjnym, nowoczesnym lobby znajduje się powierzchnia do wynajęcia: na lokal gastronomiczny – około 90 mkw. oraz na lokal handlowo/usługowy – około 270 mkw.

Na piętrach od 1 – 5 najemcy CHB 14 mają do dyspozycji w sumie około 4 213 mkw. powierzchni biurowej. Każda kondygnacja o powierzchni od 813 do 850 mkw., to open space dający możliwość dowolnej aranżacji i/lub podziału na maksymalnie trzy lokale w przypadku pierwszego piętra i cztery lokale dla pięter od drugiego do piątego. Minimalna powierzchnia biurowa do wynajęcia to około 185 mkw.

Do dyspozycji najemców poza miejscami w garażu podziemnym są również zewnętrzne miejsca postojowe.

 

Biuro: CHB14
Kraków,
Powierzchnia inwestycji:
Biurowa      :      4213 m2
CHB 14 to nowoczesny biurowiec położony w Krakowie pr...

Przejdź do inwestycji