Biurowiec HUBPOINT

Kraków, Czyżówka

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 4250 mkw.
Biurowa : mkw.
Na sprzedaż : 4250 mkw
Sprzedaż

zobacz kontakt
 • www.hubpoint.pl
Komercjalizacja
Hubpoint Sp. z o.o. Sp.k.
30-390 Kraków
Zawiła 57C
Kontakt
zobacz kontakt
 • www.hubpoint.pl
 • 690800970
 • biuro@hubpoint.pl
zapytaj o ofertę
Deweloper
Hubpoint Sp. z o.o. Sp.k.
30-390 Kraków
Zawiła 57C
Kontakt
zobacz kontakt
 • www.hubpoint.pl
 • 690800970
 • biuro@hubpoint.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: W budowie
Całkowita powierzchnia budynku: 4250 mkw.
Powierzchnia do sprzedaży (min. - max.): 35,07 mkw - 4250 mkw
Data ukończenia budowy: IV kwartał 2020
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 3
Typowa powierzchnia piętra: 1450 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 54
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 16
Współczynnik miejsc parkingowych: -

KONSTRUKCJA BUDYNKU

 • Konstrukcja budynku płytowo-słupowa. Płyty stropowe żelbetowe, monolityczne.
 • Płyta fundamentowa oraz ściany fundamentowe wykonane w technologii TBW.
   

ELEWACJA BUDYNKU

 • Tynk dekoracyjny systemowy. Panele elewacyjne aluminiowe
   

STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA

 • Stolarka okienna aluminiowa, szklenie zestawami dwuszybowymi.
 • Drzwi wejściowe do budynku automatyczne, rozsuwane, ślusarka aluminiowa.
   

CZĘŚCI WSPÓLNE

 • Lobby – w pełni wykończone.
 • Korytarze, klatka schodowa – w pełni wykończone. Pomieszczenia socjalne – w pełni wykończone.
 • Toalety – w pełni wykończone. Winda 13 osobowa.

INSTALACJA GRZEWCZA, KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

 • Instalacja grzewcza – system VRF. Klimatyzacja – system VRF.
 • Wentylacja mechaniczna.
   

INSTALACJA ELEKTRYCZNA I TELETECHNICZNA

 • Instalacja elektryczna oświetleniowa. Instalacja teletechniczna. System sygnalizacji włamania i napadu. System monitorowania CCTV.
 • System Kontroli Dostępu.
   

GARAŻ

 • Wentylacja mechaniczna.
 • Brama automatyczna segmentowa.
   

ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ BIUROWCA

 • Stanowiska dla rowerów.
 • Chodnik oraz dojście do biurowca wykonane z kostki brukowej.
 • Teren zielony wokół biurowca obsiany trawą wraz z nasadzeniem roślin.
   
Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Nie
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Nie

Nasza lokalizacja
Podgórze łączy klimat Starego Miasta z dynamicznie rozwijającym się sektorem powierzchni komercyjnych, w który idealnie wpisuje się nasza inwestycja. Biurowce HUBPOINT zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych i skomunikowanych punktów na mapie Krakowa.

Lokalizacja
Bez zgiełku korporacyjnych centrów, ale w sercu Krakowa. HUBPOINT znajduje się w miejscu świetnie skomunikowanym z całym miastem, również dzięki bliskości sieci transportu publicznego, w tym SKA.

Stare Podgórze
Podgórski prawy brzeg Wisły to doskonały balans pomiędzy klimatem Starego Miasta, nowoczesną architekturą, a zielenią bulwarów wiślanych i Parku Bednarskiego. Ciesz się wszystkimi atutami Krakowa w jednym miejscu!

Miasto biznesu
Kraków to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Łatwość dostępu do krajowego i międzynarodowego biznesu oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej sprawia, że jest to miejsce wielkich możliwości. Nowoczesność i postęp łączą się tutaj z historią i tradycją. Niepowtarzalna atmosfera sprawia, że Kraków jest chętnie wybierany jako miejsce do życia.

Sprzedaż
Cena za powierzchnię biurową: od 315 594,00 do 3 681 407,00 zł netto
Cena za parking naziemny: -
Cena za parking podziemny: -
Opis biurowca

HUBPOINT to prestiżowa i funkcjonalna powierzchnia biurowo-usługowa zrealizowana w kameralnej formie, dopasowana do różnych potrzeb, oferująca lokale o powierzchni od 35 m2. Nasza oferta sprzedażowa to w sumie 4.250 m2 powierzchni biurowo-usługowej, 70 miejsc parkingowych – 54 w garażu podziemnym oraz 16 ogólnodostępnych przed biurowcem.

Biurowce HUBPOINT zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych i skomunikowanych punktów na mapie Krakowa. Budynki doskonale wkomponowują się w przestrzeń Podgórza, łącząc w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. Położone w zielonym sąsiedztwie biurowce HUBPOINT zachowują unikalny dla tej dzielnicy balans biznesowego prestiżu i bliskości natury. Budynki doskonale wkomponowują się w przestrzeń Podgórza, łącząc w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem.    

HUBPOINT Kraków jest lokalizacją docenianą na europejskiej mapie miast biznesowych. Wyjątkowy klimat panujący w mieście przyciąga coraz więcej inwestorów, którzy w stolicy Małopolski szukają miejsca do ulokowania tutaj siedzib swoich firm. Atuty, jakie charakteryzują miasto, stanowią powody, dla których warto prowadzić tutaj interesy. Wybór lokalizacji ma kluczowe znaczenie m.in. ze względu na możliwości przemieszczania się oraz dostępność różnego rodzaju usług. W pobliżu jednego z najpopularniejszych w Krakowie punktu komunikacyjnego – Ronda Matecznego – powstaje HUBPOINT. Oferujące powierzchnie biurowe i usługowe obiekty łączy oryginalny design z nowoczesnością. Prestiżowa lokalizacja w historycznej dzielnicy Podgórze umożliwia zachowanie równowagi pomiędzy biznesem a unikatowym charakterem miasta. Bliskość bulwarów wiślanych i Parku Bednarskiego zapewnia możliwość korzystania z terenów zielonych bez konieczności rezygnacji z atutów centrum. Przemieszczenie się stąd w dowolnie wybrane miejsce nie będzie stanowiło problemu dzięki sprawnie działającej komunikacji miejskiej oraz dostępności Szybkiej Komunikacji Aglomeracyjnej. Zaletą wynikającą z adresu jest także sąsiadująca zabudowa. Nie znajdziemy tutaj bowiem wielkich korporacji i typowego dla nich zgiełku. Kameralny klimat stwarza komfortowe warunki do pracy, a panująca w mieście atmosfera umożliwia rozwój biznesu. Biznesmeni poczują tutaj ducha postępu, który jest obecny w tutejszej aurze, co w połączeniu z kompetentną kadrą pracowniczą czyni Kraków idealnym ośrodkiem biznesowym.

HUBPOINT jest odpowiedzią na potrzeby wciąż rozwijającego się sektora usług komercyjnych. Realizowany w pierwszym etapie budynek NANO zapewnia łącznie 4250 mkw. powierzchni na sprzedaż. W ofercie dostępne są zarówno lokale biurowe, jak i usługowe, a ich powierzchnia obejmuje metraż od 35 do 466 mkw. Funkcjonalny układ pomieszczeń ułatwi dostosowanie przestrzeni do potrzeb użytkowników. Z myślą o zmotoryzowanych użytkownikach obiektu wygospodarowano 54 stanowiska postojowe w garażu podziemnym, natomiast 16 ogólnodostępnych znajdzie się przed budynkiem. Nie zabraknie również miejsc dla rowerów. HUBPOINT to także zadbany teren wokół zabudowy – w otoczeniu biurowca pojawi się trawnik z roślinnością. 

 
www.hubpoint.pl